Správa pronájmu – Security Rent

Jedná se asi o nejkomplexnější správu pronájmu nemovitostí na severu Čech, do které se promítají naše 15leté zkušenosti. Tato naše jedinečná služba Vás zbaví nejistoty a zbytečných starostí. Zajistí Vám a zefektivní pravidelný příjem z pronájmu, ať už vlastníte jeden nebo i více bytů.

Vy tak budete mít volný čas věnovat se hlavně Vaší práci,  rodině a koníčkům.

Většina majitelů tzv. investičních bytů ve skutečnosti časem zjistí, že pronajímat nemovitost “na vlastní pěst” je stojí spoustu vydané energie, peněz a času. A co víc, často s nejistým výsledkem a velkými komplikacemi. V dnešní době je totiž orientace ve složité právní problematice pro laika téměř neřešitelná. Mnozí tzv. samopronajímatelé dělají z důvodu špatné informovanosti časté a závažné chyby.

Tato služba zahrnuje zprostředkování pronájmu a zajištění seriozního nájemce na základě řádné nájemní smlouvy, pravidelné vybírání nájemného, hlídání včasnosti plateb, komunikaci s nájemcem, právní a technickou pomoc při mimořádných událostech a haváriích, při výpovědi nájemcem, zajištění nového nájemce bez výpadku nájemného a další.

Zanechte starostí, nechte to na nás a staňte se opravdovými investory.

Zaujalo Vás to? Kontaktujte nás..